• Kuşkonmaz Teli
 • 6.589
 • 7 Haziran 2017
 • 3
 •  

Kuşların Konmasını Nasıl Engelleriz ?

Kuşlar hayatımızda uzun yıllar boyunca yer almaktadır. Kuşlar hayatımıza güzellik kattığı gibi birçok hastalığa da davet çıkarmaktadır. Bu hastalıklar sizlerin bağışıklık sistemimizi bozarak uzun uğraşlı bir hayat sürmenize neden olabilmektedir. Öncelikle doğa severler ve hayvan sever müşterilerimiz için belirtmek gerekirse ürünlerimiz %100 kullanışlı ve CE belgelidir yani kuşlara ve uygulayan kişiye asla zarar vermemektedir. Diken uçları yuvarlatılmış olup sevimli canlılara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

 

1- Kuşların Konmasını Neden Engellemeliyiz ?

Kuşlar doğada ağaçlar ve çalı birikintilerinde üremekte ve yaşamaktadırlar. Kuşların konmasını engellemek sizlerin yaşam alanlarında uzaklaştırarak onlara da daha sağlıklı beslenebileceği hayat şartları sunmak içindir. Kuşlar yapılaşma arttıkça ağaçların azalması ile kendilerine sizlerin balkonları , bahçeleri, yaşam alanlarına yuva yapmak zorunda kalmıştır. Bu durum birçok hastalığa da davetiye çıkarmaktadır. Küçük çocuklarınızın oyun alanlarında kuş pisliği ve kirliliği büyük sorun teşkil etmektedir. Kuşların bağışıklık sistemi insanlardan çok farklı olduğu için biz insanlarda büyük sorunlar çıkartmaktadır. Bu yüzden kuşlara zarar vermeden yaşam alanlarımızdan uzaklaştırıp sağlıklı bir ortam yaratmaya çalışmaktayız. Bu ürünlerimiz kuşlarında doğal yaşam alanlarına dönmesine sebep olmaktadır.

2- Kuşların Konmasını Nasıl Engelleriz ?

Piyasada kuşların konmasını engellemek için birçok ürün sunulmaktadır. Kuşların konmasını bizim önerdiğimiz Plastik Kuşkonmaz Dikenleri ile engelleyebilirsiniz. Plastik Kuş kovucu dikenler kuşları sizlerin yaşam alanlarınızdan %100 uzaklaştırmaktadır. Kuşların konmasını daha geniş alanlarda Sonik Kuş Kovucu Cihaz, Ultrasonik Kuş Kovucu Cihazlar ile de engelleyebilirsiniz. Genel olarak Elektrik Tellerinde, Çatılarda, Alışveriş Merkezlerinde, Balkonlarınız da, Teraslarınız da, Parapetler de sıklıkla kullanılmaktadır. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük illerimizde sıklıkla Plastik Kuşkonmaz satışı yapılmaktadır. Türkiye’nin 81 iline anında kargo hizmeti ile ürün tedarik etmekteyiz. Gün geçtikçe büyüyen şirketimiz ve stok kapasitemiz ile sizlere sağlıklı ve kuşlardan uzak bir yaşam alanı sunmaktayız.

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Sipariş İçin

Yazar: Kuşkonmaz Teli #administrator


Tüm Yazılarına Git

YORUM YAP


BU YAZIYA 3 YORUM YAPILMIŞ

  Cengiz İnşaat 12 Haziran 2017 - 15:21

  Girdiğimiz ihale sonucunda aldığımız hastane ve otel projelerinde kullanmak üzere ürün tedarik etmek istiyoruz. Mail adresiniz ve iletişim numaranızı öğrenebilir miyim ?

   Kuşkonmaz Teli 13 Haziran 2017 - 14:27

   Hastane ve Otellerde özellikle plastik kuşkonmaz kullanılmaktadır. Birçok referansımız mevcuttur. İletişim üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kuş Kovucu İlaç | Kuş Kovucu Kuşkonmaz Teli 19 Haziran 2017 - 01:07

  […] yaşanması da bu sebeplerden dolayı görülebilmektedir. Aslında kullanılan pek çok kuş kovma yöntemleri vardır. Ancak bazıları insana bazıları da hayvanlara zarar verebilmektedir. Bu nedenle en […]